Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Miasta

Warszawska kawa? Tylko w instafriendly kawiarniach

Warszawa bierze udział w cichym wyścigu na najbardziej instafriendly miejscówki! Takich miejsc powstaje całe mnóstwo – zdecydowanie nas to cieszy, gdyż sami jesteśmy wiernymi fanami, takich innowacyjnych miejsc, w których aż się prosi o stylowe zdjęcie! Kto nie lubi wypić kawy w przytulnym miejscu? Dzisiaj o obowiązkowych coffee-stopach na warszawskich ulicach! O miejscach, które kuszą nie tylko pysznymi napojami z domieszką kofeiny, wysokiej jakości jedzeniem i przekąskami z najwyższej półki, a także wnętrzem, które gościło już na Instagramie, u nie jednego influencera!

#instafriendly, warszawskie kawiarnie

El Krepel

Kawiarnia znajduje się na ulicy Śniadeckich 12/16. Czym charakteryzuje się to miejsce? To przede wszystkim piękna, kwiatowa ściana – niejednokrotnie fotografowana przez instagramowych estetów. El Krepel to elegancka kawiarnia, w której skosztujemy chrupkiego, własnoręcznie wypiekanego chleba i zjemy pyszne śniadanie, jednak szczególnie warte uwagi są ciasta i luksusowe desery – to małe działa sztuki, które również warto uwiecznić na swoim Instagramie!

Warszawska kawa? Tylko w instafriendly kawiarniach
www.instagram.com/elkrepelwarsaw/

Krem

Lokal ten znajduje się na ulicy Śniadeckich 18 – czyli całkiem niedaleko El Krepel. Do Kremu warto zajrzeć ze względu na fakt, że znajduje się on w absolutnej czołówce, jeśli chodzi o tzw. „śniadaniówki” – to właśnie tam zjemy niebywale smaczne „śniadanie mistrzów”, składające się z wysokiej jakości produktów – fantazyjne tosty – m.in. z dodatkiem sosu beszamelowego, czy puszyste omlety. Lokal posiada swój ogródek – to właśnie on sprawia, że można się na chwile przenieść do Włoch, natomiast wystrój lokalu, to niezła chrapka dla instagramowych hipsterów.

Warszawska kawa? Tylko w instafriendly kawiarniach
www.instagram.com/krem_warszawa/

Warszawski Lukier

Udając się do Warszawskiego Lukru, powinniśmy się udać na ulicę Hożą 5/7. To właśnie pod tym adresem kryje się urokliwa kawiarnia. Przyciąga… wszędobylskim lukrem! To prawdopodobnie jedno z najsłodszych miejsc w Warszawie! Różowe wnętrza są bardzo wdzięczne, dlatego idealnie komponują się na Instagramowych zdjęciach! Co ma do zaoferowania to nietuzinkowe miejsce? To połączenie food pornu z cukierniczą klasyką.

Warszawska kawa? Tylko w instafriendly kawiarniach
www.instagram.com/warszawski.lukier/

Odette

Odette, to cały koncept stylowych i słodkich miejsc. Łączy on pracownię cukierniczą, zlokalizowaną przy ulicy Górskiego 6 i herbaciarnię – Odette Tea Room, znajdującą się przy ulicy Twardej 4. Warszawska cukiernia istnieje od 2014 roku, oferuje luksusowe i wyborne wyroby cukiernicze – makaroniki, praliny, ptysie, eklery, a także wysokogatunkowe herbaty – dobra alternatywa dla kawy! Miejsca te przyciągają wysublimowanym i niesamowicie fotogenicznym wnętrzem. Sami zobaczcie!

Warszawska kawa? Tylko w instafriendly kawiarniach
www.instagram.com/odettewarsaw/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *