Warszawa – gdzie zrobimy magiczne insta-foty?

www.facebook.com/NeonMuzeum/

Coraz więcej kont na Instagramie bierze udział w cichym wyścigu na najbardziej magiczne – a tym samym najchętniej wyświetlane i lubiane zdjęcie na portalu! Właśnie z tego względu, powstaje coraz więcej miejsc, umożliwiających zrobienie takiego zdjęcia. Kilka z nich znajdziemy w Warszawie! Co to za miejsca? 

Muzeum Neonów

www.facebook.com/NeonMuzeum/
www.facebook.com/NeonMuzeum/

To specyficzne muzeum, poświęcone ochronie i dokumentacji reklam świetlnych, pochodzących z czasów zimnej wojny. Muzeum znajduje się na ulicy Mińskiej 25. Obiekt należy do tych chętnie odwiedzanych – nie tylko przez wielbicieli historii, a także przez wielbicieli zdjęć z neonami w roli głównej. 

Muzeum funkcjonuje od 2005 roku. Jego zadanie to badanie, a następnie odnawianie starych neonów. Bez wątpienia to właśnie ta placówka miała duży wpływ na nową modę na świetlne reklamy.

Stała kolekcja to aż sto starych neonów i różnorodnych instalacji reklamowych. Te często były projektowane przez znanych i wybitnych artystów. Muzeum otwarte jest przez 7 dni w tygodniu, w związku z czym nie trzeba się martwić o tłumy, czekające w kolejce, po neonowe, Instagramowe zdjęcie.

Muzeum Cosmos

www.facebook.com/cosmosmuzeum/

Muzeum Cosmos to interaktywne muzeum sztuki cyfrowej i złudzeń. To znajduje się na ulicy Łuckiej 15. Jest nieprzewidywalne, fascynujące i absolutnie Instagramowe! To aż ponad 50 ciekawych eksponatów, wystawy czasowe, a także wystawa stała. Nazwa Kosmos nie jest przypadkowa! Miejsce to gwarantuje kosmiczne doznania i… oczywiście kosmiczne zdjęcia!

Muzeum Iluzji 

www.facebook.com/muzeumswiatiluzji

Muzeum Iluzji znajduje się na Rynku Starego Miasta 21. Miejsce to jest gwarancją świetnej zabawy, połączonej z fascynującą nauką – a to wszystko za sprawą iluzji optycznych. To aż 100 atrakcji, w tym m.in. zakręcony Vortex, pokój luster, czy pokój Amesa. Każdy z nich dostarczy niezapomnianych wrażeń, i nieziemskich ista-zdjęć!

NeverStopExploring

Poprzedni

Praga – gdzie zrobić najpiękniejsze zdjęcia?

Następny

Katowice – Strefa Kultury

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *