Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Świat

Stroje kąpielowe dwuczęściowe dobrane do sylwetki

Strój kąpielowy to główny element wakacyjnej garderoby. Bez niego nie ma mowy o udanym pobycie nad morzem lub nad jeziorem. Stroje kąpielowe dwuczęściowe ładnie podkreślają zalety figury, jednak pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane.

Dlaczego strój kąpielowy powinien być dobrze dobrany?

Stroje kąpielowe dwuczęściowe odsłaniają bardzo dużo ciała. Dlatego wiele kobiet rezygnuje z ich noszenia i wybiera stroje jednoczęściowe. Jednak nawet, gdy nie posiada się idealnych kształtów można wybrać dwuczęściowy strój, który podkreśli wszystkie zalety sylwetki i pomoże ukryć niedoskonałości. Dostępnych jest wiele różnych fasonów staników oraz majtek, które doskonale dopasują się do najróżniejszych potrzeb.

Stroje dla różnych typów sylwetek

Dla pań z szerokimi biodrami oraz wąskimi ramionami i niewielkim biustem sprawdzą się stroje z ozdobną górą. Falbanka lub wyrazisty wzór przyciągną uwagę i sprawią, że kształty wydadzą się pełniejsze. Dół natomiast powinien być bardziej stonowany i skąpy. Panie z małym biustem powinny zdecydowanie postawić na staniki z miseczkami typu push-up. Dzięki temu biust nabierze ładnych kształtów i sprawi wrażenie bardziej wydatnego.

Jakie kolory i wzory najlepiej pasują na plażę?

W każdym sezonie modne są nieco inne kolory strojów kąpielowych. Jednak od dłuższego czasu coraz większą popularnością cieszą się stroje barwne i pokryte różnymi wzorami. Zawsze trzeba pamiętać, że kolory ciemne będą wyszczuplać figurę. Barwy jasne takie jak beże, pastele oraz biel mogą uwydatniać poszczególne części ciała, dlatego warto stosować je w miejscach, które mają być specjalnie podkreślone. Najbardziej znaną zasadą dotyczącą używania wzorów jest stosowanie pasków. Wzór złożony z pasków poziomych będzie działał poszerzająco, a paski pionowe pomogą wydłużyć i wyszczuplić figurę. Nadal bardzo lubianym kolorem jest klasyczna czerń i wiele pań wybiera stroje kąpielowe dwuczęściowe właśnie w tej barwie.

Materiały na stroje kąpielowe

Dużą uwagę trzeba skupić na wyborze odpowiedniego materiału. Strój kąpielowy nie może tracić swoich właściwości na skutek zamoczenia. Powinien także szybko wyschnąć i oczywiście nie odbarwiać się na skutek działania silnych promieni słonecznych. Materiał musi być elastyczny i mocno przylegać do ciała. Wszystkie elementy powinny być odporne na działanie słonej wody oraz nie ulegać zniszczeniu na skutek pocierania o szorstki piasek. Kostiumy dwuczęściowe muszą posiadać solidne zapięcie, które nie rozepnie się na przykład na skutek działania fal morskich.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe dwuczęściowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *