Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Miasta

Najbardziej Instagramowe miejscówki we Wrocławiu

Wrocław od zawsze przekonywał do siebie kolorowymi kamienicami, piękną architekturą i artystyczną aurą. Nic więc dziwnego, że właśnie tam, powstaje coraz więcej miejsc wprost stworzonych pod Instagrama. Miejsc, które dobrze wyglądają na zdjęciach – kolorowych, świecących, oryginalnych, takich które zbierają najwięcej „serduszek” na jednym z najpopularniejszych portali! Co to za miejsca?

 Galeria Neonów

Dziś na tapecie Wrocław – jedno z piękniejszych i najbardziej artystycznych miast w Polsce! A skoro artystycznych, to musi tam się znaleźć sporo miejsc, wartych uwiecznienia. Co to za miejsca? Ruszaj z nami po Wrocławskim, Instagramowym spacerze po mieście!

Najbardziej Instagramowe miejscówki we Wrocławiu

Ta znajduje się na ulicy Ruskiej 46. Sama ulica jest bardzo artystyczna – słynie z kolorowych graffiti, najpopularniejszych knajp, i pięknych neonów!  Kto ich nie kocha? Na ulicy Ruskiej 46 znajdziemy ich aż kilkadziesiąt! Robią wrażenie zarówno na dzieciach, jak i dorosłych – szczególnie nocą! Ostatnimi czasy to ulubione miejsce Instagramowych freaków! Neonowe zdjęcia robią prawdziwe wrażenie!

Ulica Malarska

Najbardziej Instagramowe miejscówki we Wrocławiu

Stare Miasto we Wrocławiu robi duże wrażenie! W szczególności uwielbiane jest przez hipsterów, którzy kochają klimat kolorowych, zdobionych i niezwykle fotogenicznych kamieniczek. Ci szczególnie umiłowali sobie ulice Malarską – pełnej barw i artystycznych detali – jesienne, artystyczne zdjęcie? Tylko na Malarskiej!

Kawiarnia Nanan

Najbardziej Instagramowe miejscówki we Wrocławiu
www.facebook.com/nanan

Ta urokliwa kawiarnia zlokalizowana jest przy ulicy Kotlarskiej 32, na Starym Mieście. Kawiarnia nie należy do największych, jednak przyciąga wnętrzem w dobrym stylu – jest minimalistycznie, i oczywiście … różowo! Jest naprawdę z klasą! Łakomczuchy na pewno zjedzą tu coś pysznego, kawosze wypiją gorącą kawę, a Instagramerzy zrobią niepowtarzalne i eleganckie zdjęcie, w towarzystwie klimatycznego oświetlenia i stonowanego różu!

Skytower

Najbardziej Instagramowe miejscówki we Wrocławiu
www.facebook.com/skytower

Tutaj chyba nie trzeba się rozpisywać – każdy punkt widokowy jest niesamowity, a w szczególności ten! To najwyższy budynek, jaki znajduje się w Polsce. Może nie jest to Burj Khalifa, jednak liczy sobie aż 212 metrów wysokości! Co więcej – z 49 piętra i punktu widokowego, zobaczymy piękną panoramę, która rozprzestrzenia się na cały Wrocław i jego okolicę. Widok ten szczególne wrażenie robi wieczorową porą.

Z takimi zdjęciami Twój Instagram będzie zadowolony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *