Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Miasta

Jasne, beżowe meble kuchenne

Beżowe meble kuchenne to jedna z ciekawszych propozycji. Tak, to kolor, który często przewija się w kuchniach. Nie można jednak zapomnieć o tym, że jest to kolor, który ma tak naprawdę wiele twarzy, które można połączyć także z innymi kolorami.

Beżowo-biała kuchnia

Beżowe meble kuchenne warto połączyć z bielą. Świetna propozycja, która nadaje się do wnętrz urządzonych w stylu tradycyjnym, rustykalnym, minimalistycznym, eklektycznym i nowoczesnym. Ktoś może powiedzieć, że tej jasności jest nieco zbyt dużo, ale tak finalnie nie będzie. Wszystko bowiem zależne jest od tego, w jakich zestawieniach te dwa kolory zostaną ze sobą połączone. Nie tylko beżowe meble do kuchni, ale również podłoga w tym kolorze, będą ciekawie prezentować się na tle białych ścian i białych blatów kuchennych. A może pomieszane, beżowe meble z białymi? Taki układ również pomoże osiągnąć ciekawe wrażenia estetyczne.

Beżowe meble kuchenne w połączeniu z innymi kolorami

Biel nie jest jedyną propozycją. Równie dobrze można bazować na pastelowych szarościach lub też tych w wersji błyszczącej. Połysk znowu powraca do łask, więc tym bardziej warto zdecydować się na takie zestawienie. Zamiast szarości można postawić na brąz w swoim naturalnym odcieniu, jak również czarny. W szczególności ten drugi kolor cieszy się niesłabnącą propozycją. Wydawać by się mogło, że czarny nie jest dobrym pomysłem, ale jeżeli postawi się na kontrastowy, jasny, beżowy odcień, stworzy się bardzo ciekawy efekt wizualny, który można zaprosić do swojej kuchni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *