Instagramowa randka na dachu Katowic

https://www.facebook.com/27thfloorAltus/

Katowice – te kojarzą się głównie z kopalniami – jednak to tylko stereotypowe myślenie, które niewiele ma wspólnego z prawdą. Katowice to miasto, które rozwija się z niesamowitą prędkością, stawiając na rozwój, kulturę i… ładne miejsca! To o którym dzisiaj mowa należy do jednego z nich!

Odwiedziłeś Katowice i nie masz pojęcia gdzie można je obejrzeć w całej okazałości? A może chcesz zabrać drugą połówkę na romantyczną i niezapomnianą randkę? Albo po prostu szukasz miejsca, które zrobi prawdziwe “wow” – a potem takie “wow” zrobi Twoje zdjęcie na Insta! Chyba wiemy, jak Ci pomóc. Na mapie Katowic, jest takie jedno, szczególnie Istagramowe miejsce!

27 th Floor!

https://www.facebook.com/27thfloorAltus/

27th floor, to nie byle co! To restauracja i cocktailbar w jednym! Jednak jego najlepszym smaczkiem jest fakt, że jest to punkt gastronomiczny, najwyżej położony na południu Polski! Znajduje się on na ostatnim – jak sama nazwa wskazuje, 27 piętrze 125-metrowego wieżowca, o nazwie Altus. Budynek ten dobrze jest znany mieszkańcom Katowic, bowiem widoczny jest z każdego miejsca w centrum miasta. To aż 700 m² luksusowej i multifunkcyjnej powierzchni, to profesjonalni i przemili kelnerzy, loże, zapewniające prywatność, świetna lokalizacja – ścisłe centrum i samo serce Katowic – nie sposób przegapić wysokiego budynku Artusa, będąc w śródmieściu. Budynek dysponuje także podziemnym parkingiem – co może być dobrą informacją dla zmotoryzowanych.

Kuchnia

https://www.facebook.com/27thfloorAltus/

Od tak ekskluzywnej restauracji, wymagamy równie ekskluzywnych dań. I takie właśnie znajdziemy w 27 th Floor! To przede wszystkim doskonała, autorska i oryginalna kuchnia. Menu oparte jest na wyjątkowości składników sezonowych, dzięki czemu wszystko jest odpowiednio świeże, zdrowe i smaczne. Wiedzą o tym zarówno klienci, jak i specjaliści, którzy wielokrotnie wyróżnili starania kucharzy z 27 th Floor!

Śląskie, Instagramowe zdjęcia

https://www.facebook.com/27thfloorAltus/

Wielbiciele Instagarama z Katowic, na udane zdjęcie mogą liczyć nie tylko pod Spodkiem, czy w Muzeum Śląskim – a także w restauracji 27 th Floor. Nie ma się co dziwić! Nic tak bardzo nie przyciąga, jak oszałamiający widok, na całe Katowice! Czy może być coś lepszego, niż oświetlone miasto z perspektywy lotu ptaka, pyszny koktajl i wytrawna kolacja? Koniecznie będzie trzeba to uwiecznić na zdjęciu, które wyląduje na Twoim Instagramie!

 

NeverStopExploring

Poprzedni

Najbardziej Instagramowe miejscówki we Wrocławiu

Następny

Katowice na słodko

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *