Instagramowa randka na dachu Katowic

https://www.facebook.com/27thfloorAltus/

Katowice – te kojarzą się głównie z kopalniami – jednak to tylko stereotypowe myślenie, które niewiele ma wspólnego z prawdą. Katowice to miasto, które rozwija się z niesamowitą prędkością, stawiając na rozwój, kulturę i… ładne miejsca! To o którym dzisiaj mowa należy do jednego z nich!

Odwiedziłeś Katowice i nie masz pojęcia gdzie można je obejrzeć w całej okazałości? A może chcesz zabrać drugą połówkę na romantyczną i niezapomnianą randkę? Albo po prostu szukasz miejsca, które zrobi prawdziwe “wow” – a potem takie “wow” zrobi Twoje zdjęcie na Insta! Chyba wiemy, jak Ci pomóc. Na mapie Katowic, jest takie jedno, szczególnie Istagramowe miejsce!

27 th Floor!

https://www.facebook.com/27thfloorAltus/

27th floor, to nie byle co! To restauracja i cocktailbar w jednym! Jednak jego najlepszym smaczkiem jest fakt, że jest to punkt gastronomiczny, najwyżej położony na południu Polski! Znajduje się on na ostatnim – jak sama nazwa wskazuje, 27 piętrze 125-metrowego wieżowca, o nazwie Altus. Budynek ten dobrze jest znany mieszkańcom Katowic, bowiem widoczny jest z każdego miejsca w centrum miasta. To aż 700 m² luksusowej i multifunkcyjnej powierzchni, to profesjonalni i przemili kelnerzy, loże, zapewniające prywatność, świetna lokalizacja – ścisłe centrum i samo serce Katowic – nie sposób przegapić wysokiego budynku Artusa, będąc w śródmieściu. Budynek dysponuje także podziemnym parkingiem – co może być dobrą informacją dla zmotoryzowanych.

Kuchnia

https://www.facebook.com/27thfloorAltus/

Od tak ekskluzywnej restauracji, wymagamy równie ekskluzywnych dań. I takie właśnie znajdziemy w 27 th Floor! To przede wszystkim doskonała, autorska i oryginalna kuchnia. Menu oparte jest na wyjątkowości składników sezonowych, dzięki czemu wszystko jest odpowiednio świeże, zdrowe i smaczne. Wiedzą o tym zarówno klienci, jak i specjaliści, którzy wielokrotnie wyróżnili starania kucharzy z 27 th Floor!

Śląskie, Instagramowe zdjęcia

https://www.facebook.com/27thfloorAltus/

Wielbiciele Instagarama z Katowic, na udane zdjęcie mogą liczyć nie tylko pod Spodkiem, czy w Muzeum Śląskim – a także w restauracji 27 th Floor. Nie ma się co dziwić! Nic tak bardzo nie przyciąga, jak oszałamiający widok, na całe Katowice! Czy może być coś lepszego, niż oświetlone miasto z perspektywy lotu ptaka, pyszny koktajl i wytrawna kolacja? Koniecznie będzie trzeba to uwiecznić na zdjęciu, które wyląduje na Twoim Instagramie!

 

NeverStopExploring

Poprzedni

Najbardziej Instagramowe miejscówki we Wrocławiu

Następny

Katowice na słodko

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *