Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Miasta

Insta Trójmiasto

Trójmiasto łączy w sobie 3 niesamowite miasta, które niezależnie od pory roku przyciągają całą rzeszę turystów. To kwintesencja polskiego wybrzeża. Będąc w Gdyni, Gdańsku i Sopocie, nie sposób mówić o nudzie – miejsca te mają naprawdę wiele do zaoferowania – z Trójmiasta zawsze wraca się z pięknymi zdjęciami, prosto na Insta i masą dobrych wspomnień!

Gdynia Orłowo

To chyba właśnie Gdynia może się pochwalić najpiękniejszą plażą w Trójmieście! O ile nie na całym polskim wybrzeżu! Charakterystyczny klif dodaje niesamowitego klimatu. Zdjęcie przy zachodzie słońca w Orłowie? Takie musi się znaleźć na Instagramie każdego wielbiciela widoków, namalowanych przez samą naturę!

Insta Trójmiasto
www.instagram.com/asia_journeys/

Gdańska Starówka

Jeśli chodzi o miejską starówkę, tutaj prym wiedzie zdecydowanie Gdańsk! Ta jest naprawdę urokliwa i idealna na długi spacer, zakończony klimatycznymi fotkami i kawą w jednej z licznych, przytulnych kawiarenek.

 

Europejskie Centrum Solidarności

Tutaj po prostu wypada być – bo to wizytówka Trójmiasta. Nowoczesny obiekt, prezentuje najważniejsze chwile polskiej historii. Natomiast Ci, których niespecjalnie interesuje historia, powinni się zainteresować tym miejscem ze względu na świetnie zaprojektowany budynek i intrygujące,  interaktywne wystawy. Powrót do przeszłości? Gwarantowany!

Insta Trójmiasto
www.instagram.com/delfina102/

Port – Gdynia

To idealne miejsca na spacer, i na zdjęcia! Poza obiektywami historycznymi, pięknie prezentują się ogromne statki i popularny Skwer Kościuszki.

Insta Trójmiasto
www.instagram.com/portgdyniaofficial/

Molo w Sopocie

To już chyba kultowe miejsce w Sopocie – najdłuższe, polskie molo, pozwala na zobaczenie morza Bałtyckiego z zupełnie innej perspektywy!

Insta Trójmiasto
www.instagram.com/rzewu/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *