Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Miasta

Gdzie w Krakowie zrobisz najsłodsze zdjęcia na Insta?

Kraków to miasto, które przyciąga nie tylko naszych rodaków – to przede wszystkim miasto, najczęściej wybierane przez Europejczyków, na typowego city break’a. Nic dziwnego – to piękna metropolia, którego zwiedzenie jest możliwe w trakcie jednego weekendu. A ponadto ma ona naprawdę sporo do zaoferowania!

 Gdzie w Krakowie zrobisz najsłodsze zdjęcia na Insta?

Kraków to miasto w którym czuć historię – czai się ona na nas na każdym kroku! Ponadto to zielone miasto, bogate w parki oraz kolorowe ogrody. Miasto nad Wisłą, które nie śpi. W końcu szkoda czasu na spanie, skoro to ma aż tyle do zaoferowania. To urokliwe i wąskie uliczki, które kryją całą masę świetnych, często ukrytych lokali – odkrywanie nowych miejsc, sprawia dużo frajdy. A ostatnio takie powstało na krakowskiej mapie. 

Miejsce w którym zrobisz najsłodsze zdjęcie na Insta, a przy okazji napijesz się orzeźwiającego drinka! 

Miejsce zostało docenione przez młode isfluencerskie pokolenie, które weekendami chętnie odwiedza różowe ściany jednego z krakowskich lokali!

 Gdzie w Krakowie zrobisz najsłodsze zdjęcia na Insta?

Bubble Toast 

Żyjemy w czasach lefie, hasztagów, pomysłowych zdjęć i Instagrama. Zdaje się, że założyciele Bubble Toast doskonale o tym wiedzieli, decydując się na otwarcie tak charakterystycznego, nietypowego i różowego miejsca. Ten drink bar znajduje się w Krakowie na Placu Szczepańskim 5. To 300 m2 przestrzeni, która zachęca do cykania fotek na Insta. Ba! Ona chyba właśnie po to została stworzona! Wpływają na to soczyste kolory, ciekawe i pomysłowe instalacje. To świat kochany przez Influencerów – pełen neonów i oczywiście…bąbelków!

 Gdzie w Krakowie zrobisz najsłodsze zdjęcia na Insta?

Ich też tam nie brakuje! 

Jak twierdzą sami zainteresowani – szlachetne bąble sprowadzane dla nas z całego świata! Ale wiadomo – nie można pić na pusty żołądek – i własnie dlatego na miejscu skosztujemy także różnego rodzaju przekąsek, tostów i sandwichy.

Ale kto by myślał o jedzeniu, mając przed sobą tak instagramową przestrzeń! 

#nobubblesnolife

 

Fot. www.facebook.com/bubbletoast/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *