Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Świat

Fenomen wyspy Mykonos

Mykonos to jedna z najpopularniejszych wysp greckich ostatnimi czasy, rocznie przyciągająca mnóstwo aktorów, piosenkarzy czy ludzi internetu. Oprócz pięknych widoków, instagramowych miejsc i lazurowej wody, Mykonos to wyspa bardzo rozrywkowa przepełniona barami, klubami i dyskotekami, które tętnią życiem do białego rana. Tak więc, gdzie należy się wybrać szukając idealnych miejsc do zdjęć? oto kilka przydatnych miejsc, bez których nie możemy przejść obojętnie.

Cavo Tagoo Mykonos

Jeden z najbardziej luksusowych, modnych i fotogenicznych hoteli na Mykonos, w którym goszczą  gwiazdy światowego formatu.

Szalony basen bez krawędzi z widokiem na Morze Śródziemne jest jedną z jego najlepszych atrakcji.

źródło: https://www.facebook.com/CavoTagooMykonos

Mykonos Town, czyli miejsce wyjęte z pocztówki

Gotowe kadry na instagram uzyskamy w mieście Mykonos, to właśnie tam znajdziemy pełno malutkich sklepików i kawiarenek przemierzając niebiesko-białe uliczki. Miasto żyje 24 godziny na dobę, jest to miejsce, które wraz z tłumami turystów nigdy nie kładzie się spać.

źródło: https://www.facebook.com/visitmykonosisland19/

Wiatraki 

Ikoniczne wiatraki Mykonos znajdują się na szczycie wzgórza tuż za miastem i są symbolem wyspy. Wszystkie mają charakterystyczny okrągły kształt, są pomalowane na biało i pokryte strzechą.

To właśnie te starożytne młyny zbożowe są popularnym miejscem na selfie.

źródło: https://www.facebook.com/visitmykonosisland19/

Kościół Paraportiani

Kościół jest bardzo popularnym miejscem do robienia zdjęć, niemniej jednak należy pamiętać, że jest to funkcjonujące miejsce kultu, więc należy być świadomym tego, by ubrać się stosownie i zachować przyzwoicie.

źródło: https://www.facebook.com/visitmykonosisland19/

180º Sunset Bar mykonos

Modny bar w klasycznych greckich stylizacjach. To jedno z najlepszych miejsc na wyspie na koktajl o zachodzie słońca i kilka fajnych zdjęć panoramicznych z widokiem na Mykonos i port.


źródło: https://www.facebook.com/180mykonos/

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *