Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Polska

Czy Poznań jest instafriendly?

Poznań – to podobno taka mała Warszawa – ludzie tak samo pędzą, w pogodni za karierą, a lista ciekawych miejsc, które są warte uwagi – i umieszczenia zdjęcia w mediach społecznościowych, nieustannie się powiększa. Zapraszamy na skondensowane zwiedzanie najciekawszych, poznańskich miejscówek, które z powodzeniem mogą wylądować na Twoim Instagamie!

Czy Poznań jest instafriendly?

Poznańska Palmiarnia

To właśnie w tym miejscu zrobimy zdjęcia, które będą wyglądać jak te z bajecznej Bali, czy egzotycznej Tajlandii! Z tą różnicą, że w tym wypadku koszt jest dużo mniejszy, niż lot na drugi koniec świata – takie zdjęcie będzie nas kosztowało jedyne 5 zł. – taki budżet musimy przeznaczyć, aby wejścia do Palmiarni, która da nam poczucie bycia w prawdziwej dżungli!

Stary Browar

Tutaj bez  zaskoczenia. W końcu to centrum sztuki i kultury. To właśnie w Starym Browarze odbywają się najciekawsze eventy i wystawy. To kolebka mody, a jednocześnie piękna architektura, która nie potrzebuje filtrów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#starybrowar #poznan

Post udostępniony przez Grzegorz Lubawski (@mienso_wlochate)

Jeżyce

To najbardziej klimatyczna dzielnica Poznania. Co więcej, od jakiegoś czasu, jest naprawdę modna – wreszcie doceniono jej ciekawy rynek i mnóstwo inspirujących zakamarków. Jeżyce bogate są w niezliczoną ilość ciekawych kawiarni, barów, knajp i sklepów. Ta dzielnica da nam całe mnóstwo powodów, aby na chwile się zatrzymać, wyciągnąć smartfona i zrobić klimatyczne zdjęcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Drogie Panie, od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pewien pomysł. Żyjemy coraz szybciej, część z Was ma rodziny, dużo obowiązków i brak czasu dla siebie. Wiadomo, że nikt nie zrozumie kobiety tak, jak druga kobieta. A co gdyby było nas więcej? Zapraszam Was więc na spotkanie przy winie i czymś słodkim ?? Mam nadzieję, że wymiana poglądów na tematy poważne i niepoważne pozwoli NAM naładować akumulatory i być bardziej wyrozumiałymi dla naszych bliskich? Takie babskie pogaduchy w pierwszą sobotę października o 18:00 na Jeżycach. Jeżeli czyta to jakaś pozytywna Kobieta, która chce się przyłączyć, czekam na wiadomość prywatną. No i mam nadzieję, że będziemy się tak regularnie spotykać co najmniej raz w miesiącu? @sylapastylka @mycodeofstyle @paulinalata mam nadzieję, że będziecie ? #jezyce #womenspower #womantowoman #keepsmiling #willbegood #positivevibes #positiveenergy #btunettegirl #poznan #poznangirl #polishwoman #jeżycejądrowszechświata

Post udostępniony przez Martyna Jagoda Halińska (@martyna_kokosanka)

Giełda Stara Rzeźnia

To targi staroci i antyków. Co dwa tygodnie – w sobotę, możliwe jest znalezienie na nich prawdziwych perełek. To także doskonała okazja do pięknych, nostalgicznych kadrów – prosto na Instagram! Poznań może być #instafriendly!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *