Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Świat

Bali, czyli najciekawsze miejsca na wyspie i w pobliżu

Bali to jedno z najpiękniejszych miejsc w Azji Południowo-Wschodniej. Pełne parujących dżungli, dziewiczych plaż, majestatycznych wodospadów, bujnych tarasów ryżowych i tlących się wulkanów, Instagramowe spoty Bali czekają na Ciebie na każdym kroku.

Pura Lempuyang Temple

Świątynia Pura Lempuyang, czasami nazywana także Bali Gateway To Heaven, jest jedną z najstarszych i najświętszych świątyń na wyspie.

Prawdopodobnie jest również jednym z najbardziej Instagramowych miejsc na Bali!źródła: https://www.instagram.com/visitbali.indonesia/

https://www.instagram.com/visit_bali_indonesia/

Nusa Penida – Kelingking Bach

To słynne miejsce to w rzeczywistości ląd otaczający i tworzący plażę Kelingking na wyspie Nusa Penida. Spacer w dół do plaży Kelinking może okazać się dość trudny, jednak wielu turystów ma tendencję do robienia zdjęcia od początku chodnika.


źródła: https://www.instagram.com/visitbali.indonesia/

 

Handara Golf & Resort Bali Gates

Jedno z najbardziej znanych zdjęć z podróży w Internecie znajduje się poza bramą Handara Golf & Resort Gates, która jest w rzeczywistości wejściem na pole golfowe! Te wysokie spiczaste bramy tworzą piękne tło Bali i były centralnym punktem wielu fotografów w ciągu ostatnich kilku lat.

źródło: https://www.instagram.com/visitbali.indonesia/

źródło: https://www.instagram.com/visit_bali_indonesia/

 

 

Mount Batur

Góra Batur jest dla żądnych przygód podróżników i rannych ptaszków. W przybliżeniu dwie godziny wędrówki o wschodzie słońca, wielu turystów odwiedzających Ubud dodaje wspinaczkę na górę Batur do swojej trasy na Bali. Sama wędrówka jest dość średniozaawansowana. Jeśli więc jesteś miłośnikiem przyrody, zdecydowanie zalecamy udanie się na szczyt góry Batur na wschód słońca.

źródło: https://www.instagram.com/visitbali.indonesia/

 

Opuszczony samolot

Ten ukryty klejnot na półwyspie Bukit stał się po części tajemniczym skarbem fotografów. Wejście na platformę widokową samolotu jest bezpłatne. Nie możesz jednak dostać się do samolotu z ziemi, ponieważ jest on ogrodzony znakami zakazu wstępu.


źródło: https://www.instagram.com/visit_bali_indonesia/

źródło: https://www.instagram.com/visitbali.indonesia/

 Campuhan Ridge Walk

Campuhan Ridge Walk znajduje się zaledwie kilka minut od centrum miasta Ubud. Podążając ścieżką, w końcu dotrzesz do Karsa Kafe, idealnego miejsca na orzeźwiającego drinka po spacerze w upale. Kawiarnia oferuje piękny widok na pola ryżowe.

źródło: https://www.instagram.com/visitbali.indonesia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *