Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Świat

Aruba ciekawe miejsca

Dzięki niesamowitym formacjom skalnym, kaktusom, oszałamiającej przyrodzie i urokliwym punktom, Aruba zdecydowanie powinna znaleźć się na Twojej liście życzeń. Gotowy by zobaczyć najpiękniejsze miejsca na Arubie?

Flamingo Beach of Renaissance Island

To miejsce może być po prostu najlepszym miejscem na Instagramie na Arubie! Plaża Flamingo znajduje się na prywatnej wyspie Renaissance na Arubie. Jeśli jesteś gościem hotelu, masz bezpłatny dostęp do Flamingo Beach, jeśli nie, możesz kupić karnet dzienny za 100 $.


źródło: https://www.instagram.com/visitaruba/

 

San Nicolas Street Art Murals

San Nicolas, które szybko staje się artystycznym sercem Aruby, szczyci się jednymi z najlepszych dzieł sztuki ulicznej, jakie kiedykolwiek widziałeś.. zdecydowanie zbyt dobra, by zrezygnować z sesji zdjęciowej!


źródło: https://www.instagram.com/visitaruba/

Arikok National Park

Chronione naturalne terytorium znane jako Park Narodowy Arikok zajmuje prawie jedną piątą Aruby. W Arikok zobaczysz najpiękniejszy z różnorodnych krajobrazów wyspy, od przybrzeżnych formacji skalnych po głębokie jaskinie i jedne z najwyższych kaktusów, jakie kiedykolwiek zobaczysz!

źródło: https://www.instagram.com/visitaruba/

Oranjestad

Żadna podróż na Arubę nie jest kompletna bez krótkiego pobytu w jej stolicy, Oranjestad. W mieście znajdują się jedne z najpopularniejszych miejsc turystycznych na wyspie, położone wśród kolorowych budynków. Miejsca takie jak Fort Zoutman, Narodowe Muzeum Archeologiczne, plaże i jedne z najlepszych restauracji!

źródło: https://www.instagram.com/visitaruba/

źródło: https://www.instagram.com/arubatourism/

Divi Tree at Eagle Beach

Otoczona półksiężycową plażą z białym piaskiem woda w tej lagunie jest krystalicznie czysta i spokojna. Na zachodzie znajdziesz wyznaczone miejsce do nurkowania z rurką. Roi się od wielu pięknych ryb tropikalnych i malutkich stworzeń morskich!


źródło: https://www.instagram.com/arubatourism/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *