Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Miasta

A może zdjęcie na dachu Warszawy?

Na pewno każdy z Was kojarzy piękne, instagramowe zdjęcia, na których popularne blogerki spoglądają na Pałac Kultury i samo centrum Warszawy? Nie byłoby w tym nic spektakularnego, gdyby nie fakt, że zdjęcia te wykonywane są niemalże z lotu ptaka. Dziś poświęcamy chwile dla najbardziej Istagarmowego miejsca w Warszawie! 

Hotel InterContinetal Warsaw

Obiekt znajduje się w samym centrum Warszawy, na ulicy Emilii Plater 49. To ekskluzywny wieżowiec, obok Pałacu Kultury i Nauki. W hotelu znajdują się eleganckie pokoje, o podwyższonym standardzie.Hotel InterContinental to także centrum biznesowe, zaplecze konferencyjne i imprezowe. Restauracja i koktajlbar, spa, centrum fitness oraz coś, co przyciąga Instagramowych freaków – basen ze spektakularnym widokiem na całe miasto.

RiverView Wellness Centre 

www.facebook.com/InterContinentalWarszawa/

RiverView to idealne miejsce dla osób szukających relaksu, wytchnienia i… pięknych zdjęć na Instagrama. Dzień z widokiem na całą Warszawę to przede wszystkim popularny basen, ale także sauny – zarówno sucha, jak i parowa, jacuzzi, i wspomniana wcześniej siłownia. 

Koszt ekskluzywnego zdjęcia

www.facebook.com/InterContinentalWarszawa/

Wizyta w hotelu nie należy do najtańszych, jednak aby skorzystać z urokliwego basenu, nie trzeba od razu rezerwować hotelowego pokoju. Możliwe jest wykupienie jednorazowego wejścia na strefę RiverView Wellness Centre. Od poniedziałku do czwartku, w godzinach 6-17 będzie nas to kosztować 120 zł. Natomiast w dni powszednie oraz weekendy w godzinach otwarcia 6-23 (poniedziałek– piątek), i 7-22 (sobota– niedziela), zapłacimy nieco więcej, bo 180 zł od osoby.

Czy warto? Odpowiedzią są piękne zdjęcia, prosto z najbardziej spektakularnego basenu w Warszawie!

www.facebook.com/InterContinentalWarszawa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *