Co warto zobaczyć czyli ciekawe miejsca w Polsce i na świecie I Never stop explore

Miejsca, które warto odwiedzić. Gdzie warto pojechać? Co warto zobaczyć? Atrakcje turystyczne Polski, Europy i świata.

Świat

5 instagramowych miejs na Teneryfie

Teneryfa to bez wątpienia raj dla miłośników aktywnego wypoczynku. Pływanie, surfing, nurkowanie z rurką, piesze wycieczki – to miejsce ma do zaoferowania wszystko. Dzięki tak rozległemu krajobrazowi ukształtowanemu przez jej mikroklimat, wyspa ta nigdy nie przestaje zadziwiać swoim dziewiczym pięknem. Dla miłośników fotografii przygotowaliśmy 5 najbardziej Instagramowych miejsc na Teneryfie.

Wulkan Teide

Jeśli nie masz zdjęcia Teide na swoim kanale Insta, to czy naprawdę byłeś na Teneryfie? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się cieszyć tym cudem natury korzystając z kolejki linowej, pieszą wędrówką, czy samochodem, masz gwarancję wspaniałego czasu. Dla entuzjastów fotografii nocnej jest to świetne miejsce do robienia zdjęć nieba. Nieskończona liczba gwiazd widocznych w pogodną noc jest po prostu niesamowita.

źródło: https://www.instagram.com/tenerife_travel_book/

 

Masca i Los Gigantes 

Wędrówka doliną Masca prowadzi do kamienistych plaż i imponujących klifów w Los Gigantes. Te dwie naturalne perełki, oba na południu wyspy, naprawdę pokazują Teneryfę w najlepszym wydaniu. W maleńkim miasteczku Masca można znaleźć wspaniałą florę i faunę, a wycieczka na plażę to prawdziwy przypływ adrenaliny. Będąc w Los Gigantes, krystalicznie czyste wody, dominujące klify i życie morskie to wszystko, co doda coś ekstra do twojego jedzenia.

źródło: https://www.instagram.com/tenerife_travel_book/

Playa de las Teresitas

Playa de las Teresitas to najlepsza plaża turystyczna, jaką można znaleźć na Teneryfie. Super duża plaża z palmami, drobnym złotym piaskiem i lazurową wodą – las Teresitas wydobywa tropikalny klimat wyspy. Ta plaża, strzeżona przez góry Anaga z tyłu, oferuje wiele miejsc na Instagrama. Wschód słońca to najlepszy czas na fotografowanie kolorowych domów San Andres, ale południe jest idealne do fotografowania plaży z góry. punkt widokowy znajduje się przy drodze na wzgórzu skąd rozpościera się widok na miasteczko oraz na jedyna sztucznie usypana biała plaże na Teneryfie 

źródło: https://www.instagram.com/tenerife_travel_book/

Playa de las Americas

Playa de las Americas została nazwana najlepszym kurortem nocnym na Teneryfie. Za dnia jest to miasto pełne akcji dla kupujących i miłośników słońca. W nocy tempo ożywa dzięki muzyce (na wszystkich ulicach), która nie zatrzymuje się aż do wczesnych godzin porannych.

źródło: https://www.instagram.com/tenerife_travel_book/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *